RankingBankowy.pl Promocje Bankowe Bank Pekao 200 zł premii z Kontem Przekorzystnym i 8% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao!

200 zł premii z Kontem Przekorzystnym i 8% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao!

Bank Pekao

Bank Pekao w dalszym ciągu kontynuuje swoją ofertę dla nowych klientów oferując do 200 zł premii gotówkowej za założenie Konta Przekorzystnego. Ponadto Bank Pekao oferuje wysoką stawkę 8% na Koncie Oszczędnościowym na 6 miesięcy, jest to jedna z najlepszych obecnie ofert kont oszczędnościowych na rynku.

Promocja „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja VII od Banku Pekao trwa do 15 marca 2023. Na promocyjne 200 zł składa się 50 zł za otwarcie konta oraz 3 x 50 zł (łącznie 150 zł) po spełnieniu prostych warunków aktywności na koncie.

Dla kogo promocja?

Jak to zazwyczaj bywa, promocja jest tylko dla nowych klientów, a dokładniej to dla klientów, którzy nie posiadali konta w Banku Pekao od 1 stycznia 2021 r. do 9 stycznia 2023 r. Jeśli jesteś nowym klientem, bądź nie posiadałeś konta w Banku Pekao od 1 stycznia 2021 r. możesz skorzystać z okazji i założyć Konto Przekorzystne wraz z bonusem w postaci 200 zł premii gotówkowej.

200 zł premii gotówkowej

Aby odebrać premię należy spełnić warunki:

50 zł

Do 15 marca 2023 r. otwórz przez internet Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową, wyrażając przy tym wszystkie zgody marketingowe.

50 zł premii otrzymasz za samo założenie konta, premia zostanie przelana do końca miesiąca następującego po tym, w którym doszło do zawarcia umowy o konto.

150 zł

Otrzymasz 50 zł w każdym miesiącu (łącznie 150 zł), jeśli w każdym z 3 miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta wykonasz:

 • min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją PeoPay
 • min. 1 logowanie do aplikacji PeoPay

 • Premia za dany miesiąc trafi na konto do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu wszystkich warunków.

  8% na Koncie Oszczędnościowym

  Wraz z Kontem Przekorzystnym Bank Pekao oferuje swoim klientom 8% na rachunku oszczędnościowym do kwoty 200 000 zł przez 6 miesięcy (183 dni), jest to obecnie jedna z najlepszych ofert Kont Oszczędnościowych na rynku. Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania musisz być nowym klientem. Środki powyżej 200 000 zł objęte będą standardowym oprocentowaniem na poziomie 2%.

  Czas trwania promocji

  Oferta promocyjna Konta Przekorzystnego wraz z 200 zł premią gotówkową oraz promocyjnym 8% oprocentowaniem Konta Oszczędnościowego trwa do 15 marca 2023.

  Łatwa premia

  200 zł premii oferowane przez Bank Pekao z Kontem Przekorzystnym to atrakcyjna propozycja w kontekście promocji bankowych. Warunki, które należy spełnić, aby otrzymać premię (50 zł za otwarcie konta i 150 zł za aktywność na koncie) są niezwykle proste, co jest świetną opcją dla każdego, kto chciałby zarobić dodatkowe pieniądze bez większego wkładu czy zaangażowania. Konto Przekorzystne zajmuje obecnie pierwsze miejsce w naszym rankingu premii bankowych, z trzema zielonymi gwiazdkami oznaczającymi łatwe warunki do spełnienia, aby otrzymać oferowaną premię. Dodatkowo, Konto Przekorzystne oferuje atrakcyjne oprocentowanie, co pozwala na oszczędzanie pieniędzy. To konto jest z pewnością warto rozważenia jeśli szukasz nowego konta bankowego.

  Konto Przekorzystne

  Oferta Konta Przekorzystnego w Banku Pekao to obecnie jedna z najlepszych propozycji dostępnych na rynku. To co wyróżnia to konto to przede wszystkim łatwość obsługi dzięki bankowości mobilnej, darmowe konto, darmowe przelewy oraz niezwykle proste warunki, które trzeba spełnić, aby korzystanie z karty było całkowicie bezpłatne. Konto Przekorzystne jest dostępne już od 13 roku życia, co jest świetną opcją dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bankowością. Dużą zaletą konta dla młodych od Banku Pekao jest brak opłat za kartę oraz darmowe korzystanie z bankomatów do 26 roku życia. Dodatkowo, Konto Przekorzystne oferuje atrakcyjne oprocentowanie, co pozwala na oszczędzanie pieniędzy. Warto zwrócić uwagę na tę ofertę, jeśli szukasz nowego konta bankowego.

  Oferta Konta Przekorzystnego

  Dokładna analiza oferty Konta Przekorzystnego w naszym rankingu kont osobistych:

  Konto

  0 zł

  Karta

  0 zł / 4 zł

  Aby nie płacić za kartę, wystarczy w danym miesiącu spełnić warunek:
  – Zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 500 zł oraz wykonaj min. 1 transakcje kartą

  Opłaty można uniknąć również jeśli masz mniej niż 26 lat
  SZCZEGÓŁY OFERTY
  Sprawdź inne promocje bankowe
  Bank Pekao