RankingBankowy.pl Promocje Bankowe Citi Handlowy Darmowe CitiKonto wraz z 400 zł premii w Citi Handlowym

Darmowe CitiKonto wraz z 400 zł premii w Citi Handlowym

Citi Handlowy

Citi Handlowy powrócił z promocją swojej oferty konta osobistego CitiKonta, oferując aż 400 zł premii za założenie konta. Dodatkowo CitiKonto jest w pełni darmowym kontem osobistym, gdzie nie płacimy za prowadzenie konta i użytkowanie karty płatniczej.

Promocja „Do 400 zł z CitiKontem” trwa do 10 marca 2023 r. Uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji może otrzymać łącznie 400 zł premii gotówkowej.

Dla kogo promocja?

Promocja tylko dla nowych klientów, którzy po dniu 31 grudnia 2020 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego

400 zł premii gotówkowej

Aby odebrać premię należy spełnić warunki:

20 zł

Do 10 marca 2023 r. Otwórz przez internet CitiKonto, wypełniając wniosek zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź wszystkie zgody marketingowe

Za poprawne założenie konta 20 zł otrzymasz najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu w którym otwarto konto

120 zł

Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • Wykonaj min. 3 transakcje Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł
 • Jeśli spełnisz warunki to 120 zł otrzymasz najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otwarto konto

  120 zł

  Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • Przelej na konto min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia lub wykonaj w Citi Kantor zlecenie walutowe na min. 2000 zł
 • Jeśli spełnisz warunki to 120 zł otrzymasz najpóźniej do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otwarto konto

  140 zł

  Spełnij powyższe warunki do otrzymania poprzednich premii, a otrzymasz dodatkowe 140 zł. Nagroda zostanie przelana w trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu w którym otwarto konto

  Dodatkowe ważne informacje

  Podczas składania przez internet wniosku o CitiKonto, pamiętaj aby otrzymać premię zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraż zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych.

  Aby otrzymać drugą premię w wysokości 120 zł, należy przelać na konto min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia. Jest to bardzo ważne, gdyż zwykłe wpłaty gotówki w bankomacie lub przelew z innego konta nie będą uznane jako spełnienie warunku. Przelewem z tytułu wynagrodzenia dla banku są: wynagrodzenia z umowy o pracę, umów o dzieło, umów zlecenia, emerytury, renty, stypendiów oraz przelew z konta firmowego w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą.

  Można też spełnić ten warunek wykonując zlecenie walutowe na min. 2000 zł. Zlecenie walutowe to transakcja zamiany waluty posiadanej przez Ciebie na koncie na wybraną walutę. Walutę można wymienić korzystając z Citi Kantor w aplikacji mobilnej lub korzystając z bankowości internetowej.

  Bardzo łatwa nagroda

  Citi Handlowy zaskoczył swoją premią. Warunki, jakie trzeba spełnić, aby otrzymać 400 zł, są naprawdę łatwe, szczególnie patrząc na wysokość oferowanej przez bank nagrody.

  Pierwszą premię, w wysokości 20 zł, otrzymamy za samo założenie konta oraz zaakceptowanie zgód marketingowych. Druga premia, w wysokości 120 zł, polega na wykonaniu tylko 3 transakcji Blikiem na łączną kwotę 300 zł.

  Problem może stanowić trzecia premia, w kwocie kolejnych 120 zł. Tutaj należy otrzymać 2000 zł z tytułu wynagrodzenia lub wykonać wymianę waluty na kwotę 2000 zł. Na szczęście, jest to ostatni warunek, jaki trzeba spełnić, gdyż czwarta premia, o kwocie 140 zł, zostanie przelana, gdy zostaną spełnione warunki poprzednich premii.

  Czas trwania promocji

  Promocja „Do 400 zł z CitiKontem” obowiązuje od 1 lutego 2023 r. do 10 marca 2023 r. albo do wyczerpania puli 3 000 kont, które zostaną otwarte w ramach promocji.

  CitiKonto

  Konto osobiste CitiKonto oferowane przez Citi Handlowy jest aktualnie jednym z dwóch kont osobistych, które są bezwarunkowo darmowe. Zakładając konto, nie trzeba się martwić o dodatkowe opłaty związane z prowadzeniem konta lub karty płatniczej, tak jak jest w większości innych banków, gdzie trzeba spełnić warunki aktywności na koncie, aby uniknąć opłat. Darmowe konto i karta to bardzo ważna cecha CitiKonta, szczególnie w połączeniu z tak wysoką 400 zł premią. Oferta CitiKonta jest idealną opcją, jeżeli chcemy założyć konto osobiste i szukamy odpowiedniego banku.

  Oferta CitiKonta

  Dokładna analiza oferty CitiKonta w naszym rankingu kont osobistych:

  Konto

  0 zł

  Karta

  0 zł

  SZCZEGÓŁY OFERTY
  Sprawdź inne promocje bankowe
  Citi Handlowy