RankingBankowy.pl Promocje Bankowe Alior Bank Nawet 690 zł w Alior Banku – 450 zł premii i 240 zł moneyback za Konto Jakże Osobiste
Promocja nieaktualna

Sprawdź aktualną promocję: Łatwe 400 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Nawet 690 zł w Alior Banku – 450 zł premii i 240 zł moneyback za Konto Jakże Osobiste

Alior Bank

Alior Bank zachęca klientów do otwarcia Konta Jakże Osobistego, oferując im atrakcyjne premie. W ramach promocji Konta Jakże Osobistego można otrzymać aż 450 zł gotówki. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków aktywności na koncie, aby przez 8 miesięcy otrzymywać po 50 zł.

Ale to nie wszystko – Alior Bank ma dla swoich klientów jeszcze jedną niespodziankę. Bank oferuje zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne w wysokości 1% wartości płatności bezgotówkowych wykonanych w sklepach stacjonarnych do kwoty 20 zł miesięcznie. Daje to łącznie nawet 240 zł dodatkowej premii w postaci moneybacku.

Promocja „Bankuj mobilnie – edycja VIII” obowiązuje od 1.03.2023 r. do 30.04.2024 r. Wnioski w ramach promocji można składać od 1.03.2023 r. do 31.05.2023 r. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku nie posiadały w Alior Banku konta osobistego.

Dla kogo promocja?

Promocja jest tylko dla nowych klientów, którzy nie posiadali konta osobistego w Alior Banku w okresie 2 lat. Jeśli jesteś posiadaczem konta firmowego lub konta oszczędnościowego w Alior Banku w dalszym ciągu możesz wziąć udział w tej promocji zakładając konto osobiste. Konto Jakże Osobiste w ramach oferty specjalnej „Bankuj mobilnie – edycja VIII” jest dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich.

450 zł premii gotówkowej

Aby odebrać premię należy spełnić warunki:

50 zł

Do 31 maja 2023 r. Złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową oraz wyraź wszystkie wymagane zgody marketingowe.

Aby otrzymać 50 zł wybierz metodę weryfikacji tożsamości przez VideoSelfie

400 zł

Po zawarciu umowy z bankiem aktywuj przynajmniej 2 korzyści do konta.

Aby otrzymać łącznie 400 zł, musisz w każdym z kolejnych 8 miesięcy:
 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Alior Banku
 • wykonać min. 1 transakcję kartą na dowolną kwotę

 • Po spełnieniu warunków, w każdym z 8 miesięcy otrzymasz 50 zł (łącznie 400 zł po 8 miesiącach). Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostały spełnione wszystkie warunki.

  Dodatkowe ważne informacje

  Nie spełnienie warunków regulaminu promocji w jednym miesiącu nie oznacza automatycznego wykluczenia z uczestnictwa w promocji. Brak spełnienia warunków w danym miesiącu oznacza jedynie stratę premii o wartości 50 zł, kontynuuowanie i wykonywanie warunków w pozostałych miesiącach w dalszym ciągu zapewni możliwość odbioru nagrody, pomniejszonej o kwotę utraconą w wyniku niespełnienia warunków, w którymś z miesięcy.

  240 zł w formie moneyback

  Nie tylko łatwa w zdobyciu premia w wysokości 450 zł, ale także atrakcyjna oferta moneyback, czyli zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne, przyciąga klientów do Alior Banku. Po zawarciu umowy o konto, można wybrać darmową korzyść w postaci 1% zwrotu za zbliżeniowe płatności mobilne. Jest to doskonała okazja dla posiadaczy lub osób zainteresowanych założeniem Konta Jakże Osobistego.

  Promocja polega na zwrocie 1% wartości płatności bezgotówkowych dokonanych w sklepach stacjonarnych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay, SwatchPAY!, Xiaomi Pay oraz usługi BLIK. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 zł miesięcznie. Łącznie w ciągu roku pozwoli to zaoszczędzić nawet 240 zł.

  Łatwe 450 zł od Alior Banku

  Alior Bank przyciąga klientów łatwymi do spełnienia warunkami swojej najnowszej promocji. Wystarczy założyć konto, korzystając z najnowszej metody weryfikacji w Alior Banku – VideoSelfie, aby otrzymać 50 zł premii. Warunki drugiej premii w wysokości 400 zł są również bardzo łatwe, wystarczy wykonać jedną płatność kartą na dowolną kwotę oraz przynajmniej jedno zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku w miesiącu.

  Premia ta, mimo że jest rozłożona na 8 miesięcy, jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza że można ją zdobyć wykonując bardzo proste działania na nowo założonym rachunku bankowym. Co miesiąc, dzięki temu, że spełnimy warunki promocji, otrzymamy 50 zł, co po 8 miesiącach daje nawet 400 zł bardzo łatwej premii.

  Warto jednak zauważyć, że promocja Alior Banku jest jedną z wielu ofert, które proponują różne banki. W związku z tym, przed wyborem odpowiedniego konta, warto dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne opcje. Promocja Alior Banku otrzymała 3 zielone gwiazdki w rankingu premii bankowych, co oznacza, że jest to bardzo łatwa do zdobycia premia.

  Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z oferty Alior Banku, możemy być pewni, że otrzymamy atrakcyjną premię bez konieczności wypełniania skomplikowanych warunków. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, co z pewnością wpłynie pozytywnie na nasz budżet.

  Czas trwania promocji

  Promocja „Bankuj mobilnie – edycja VIII” z premią 450 zł trwa od 1 marca 2023 r. do 31 maja 2023 r.

  Konto Jakże Osobiste

  Prowadzenie Konta Jakże Osobistego niestety nie jest bezwarunkowo darmowe. Aby konto było całkowicie bezpłatne, należy zapewnić regularne wpływy na konto w wysokości min. 1500 zł. Jeżeli tego warunku nie spełnisz, opłata za konto wyniesie 10 zł. Jeśli masz mniej niż 26 lat, również nie musisz się obawiać opłaty za konto, gdyż będzie ono w pełni bezpłatne. Opłatę za kartę można uniknąć, wykonując płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie.

  Oferta Konta Jakże Osobistego

  Dokładna analiza oferty Konta Jakże Osobistego w naszym rankingu kont osobistych:

  Konto

  0zł / 10zł

  Aby nie płacić za konto, wystarczy w danym miesiącu spełnić warunek:
  – Należy zapewnić miesięczne wpływy na konto w wysokości min. 1500 zł

  Opłaty można uniknąć również jeśli masz mniej niż 26 lat
  Karta

  0 zł / 5 zł

  Aby nie płacić za kartę, wystarczy w danym miesiącu spełnić warunek:
  – Wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł

  Opłaty można uniknąć również jeśli masz mniej niż 18 lat
  SZCZEGÓŁY OFERTY
  Sprawdź inne promocje bankowe
  Alior Bank