RankingBankowy.pl Promocje Bankowe Alior Bank Łatwe 400 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Łatwe 400 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Alior Bank

Alior Bank oferuje premię w wysokości 400 zł za założenie Konta Jakże Osobistego. Wystarczy wykonywać bardzo proste warunki aktywności na koncie aby odbierać 50 zł przez 8 miesięcy co daje łącznie łatwe 400 zł premii gotówkowej. Oprócz tego bank oferuje 2% zwrotu za płatności mobilne do 50 zł miesięcznie.

Promocja „Bankuj mobilnie – edycja VII” od Alior Banku trwa do 28 lutego 2023 r. Na promocyjne 400 zł składa się 8 premii przelewanych miesięcznie po 50 zł. Aby odebrać każdą z premii, należy wykonać bardzo proste warunki aktywności na koncie takich jak: dokonanie transakcji kartą płatniczą oraz zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku. 2% cashbacku – zwrotu za płatności mobilne do 50 zł miesięcznie również trwa do 28 lutego 2023 r.

Dla kogo promocja?

Promocja jest tylko dla nowych klientów, którzy nie posiadali konta osobistego w Alior Banku od 2 lat. Jeśli jesteś posiadaczem konta firmowego lub konta oszczędnościowego w Alior Banku w dalszym ciągu możesz wziąć udział w tej promocji zakładając konto osobiste. Konto Jakże Osobiste w ramach oferty specjalnej „Bankuj mobilnie – edycja VII” jest dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich.

400 zł premii gotówkowej

Aby odebrać premię należy spełnić warunki:

400 zł

Do 28 lutego 2023 r. Złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową oraz wyraź wszystkie wymagane zgody marketingowe.

Następnie w każdym z kolejnych 8 miesięcy:

 • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Alior Banku
 • wykonaj min. 1 transakcję kartą na dowolną kwotę

 • Po spełnieniu warunków, w każdym z 8 miesięcy otrzymasz 50 zł (łącznie 400 zł po 8 miesiącach). Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostały spełnione wszystkie warunki.

  Dodatkowe ważne informacje

  Nie spełnienie warunków regulaminu promocji w jednym miesiącu nie oznacza automatycznego wykluczenia z uczestnictwa w promocji. Brak spełnienia warunków w danym miesiącu oznacza jedynie stratę premii o wartości 50 zł, kontynuuowanie i wykonywanie warunków w pozostałych miesiącach w dalszym ciągu zapewni możliwość odbioru nagrody, pomniejszonej o kwotę utraconą w wyniku niespełnienia warunków, w którymś z miesięcy.

  Dwa procent cashbacku

  Nie tylko ciekawa jest główna premia o wartości 400 zł, na uwagę zasługuje również tzw. cashback – zwrot za płatności, tym razem zwrot za płatności mobilne. Oferta specjalna „Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne do 2%” trwa od 1 grudnia 2022 r. do 28 lutego 2023 r. i jest skierowana do klientów, którzy posiadają lub otworzą Konto Jakże Osobiste z aktywną korzyścią „Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne”. Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne, w trakcie trwania oferty specjalnej wynosi 2% wartości płatności bezgotówkowych wykonanych w sklepach stacjonarnych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay, SwatchPAY!, Xaomi Pay oraz usługi BLIK, nie więcej jednak niż 50 zł w miesiącu kalendarzowym.

  Bardzo łatwa premia

  Alior Bank przygotował promocję z bardzo prostymi warunkami. Wystarczy założyć konto w banku i wykonać najprostsze działania aktywności na nowo założonym koncie bankowym – minimum jedna płatność kartą na dowolną kwotę oraz przynajmniej jedno zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku w miesiącu. Są to najprostsze warunki do spełnienia, szczególnie że bank oferuje aż 400 zł. Minusem tej oferty promocyjnej jest to, że sama premia jest wysoka, ale jest rozłożona na 8 miesięcy, przez co miesięcznie zarobimy na tym tylko 50 zł. Natomiast, jeżeli nie zależy nam na czasie, to dodatkowe 50 zł miesięcznie zawsze się przyda. Promocja Alior Banku w naszym rankingu premii bankowych otrzymała 3 zielone gwiazdki – czyli bardzo łatwą premię.

  Czas trwania promocji

  Promocja „Bankuj mobilnie – edycja VII” z premią 400 zł oraz „Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne do 2%” trwa od 1 grudnia 2022 r. do 28 lutego 2023 r.

  Konto Jakże Osobiste

  Prowadzenie Konta Jakże Osobistego niestety nie jest bezwarunkowo darmowe. Aby konto było całkowicie bezpłatne, należy zapewnić regularne wpływy na konto w wysokości min. 1500 zł. Jeżeli tego warunku nie spełnisz, opłata za konto wyniesie 10 zł. Jeśli masz mniej niż 26 lat, również nie musisz się obawiać opłaty za konto, gdyż będzie ono w pełni bezpłatne. Opłatę za kartę można uniknąć, wykonując płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie.

  Oferta Konta Jakże Osobistego

  Dokładna analiza oferty Konta Jakże Osobistego w naszym rankingu kont osobistych:

  Konto

  0zł / 10zł

  Aby nie płacić za konto, wystarczy w danym miesiącu spełnić warunek:
  – Należy zapewnić miesięczne wpływy na konto w wysokości min. 1500 zł

  Opłaty można uniknąć również jeśli masz mniej niż 26 lat
  Karta

  0 zł / 5 zł

  Aby nie płacić za kartę, wystarczy w danym miesiącu spełnić warunek:
  – Wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł

  Opłaty można uniknąć również jeśli masz mniej niż 18 lat
  SZCZEGÓŁY OFERTY
  Sprawdź inne promocje bankowe
  Alior Bank