RankingBankowy.pl Promocje Bankowe Bank ING 250 zł premii z kontem Direct i 8% na Koncie Oszczędnościowym w Banku ING

250 zł premii z kontem Direct i 8% na Koncie Oszczędnościowym w Banku ING

Bank ING

ING Bank Śląski kontynuuje promocję dla konta osobistego Direct. Edycja ta oferuje te same warunki, ale z większą premią. Za założenie konta, aktywne korzystanie z karty i Blika oraz skorzystanie z Otwartego Konta Oszczędnościowego, możesz otrzymać łącznie 250 zł premii. Tym razem, oprócz tych samych warunków co w poprzedniej edycji, Bank ING oferuje jeszcze większą premię niż ostatnio. Za założenie konta oraz aktywne korzystanie z karty i skorzystanie z Otwartego Konta Oszczędnościowego, możesz otrzymać aż 250 zł premii!

Promocja „Do 250 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” w Banku ING trwa od 20 stycznia 2023 r. do 30 marca 2023 r. Do zdobycia jest łącznie 250 zł rozbite na 120 zł i 130 zł po spełnieniu warunków.

Dla kogo promocja?

Promocja konta Direct lub Komfort w Banku ING jest skierowana wyłącznie do nowych klientów, konkretnie tych, którzy nie posiadali konta w Banku ING od 1 października 2021 r. do 19 stycznia 2023 r. Jeśli spełniasz ten warunek, masz szansę skorzystać z tej oferty i założyć Konto Direct lub Komfort, otrzymując jednocześnie bonus w wysokości 250 zł premii gotówkowej.

Należy zwrócić uwagę na to, że regulamin promocji wyklucza posiadaczy, współposiadaczy oraz pełnomocników innych produktów Banku ING. Dotyczy to wszystkich kont (w tym firmowych) jak i kart, pożyczek oraz kredytów.

250 zł premii gotówkowej

Aby odebrać premię należy spełnić warunki:

120 zł

Do 30 marca 2023 r. otwórz przez stronę internetową lub w aplikacji banku Konto Direct (Konto Direct z Otwartym Kontem Oszczędnościowym i kartą), wyrażając przy tym wszystkie zgody marketingowe.

Do 30 czerwca 2023 zrób transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 1 000 zł

130 zł

Otrzymasz 130 zł jeśli do 30 czerwca 2023 r. wykonasz:

 • zrób min. 3 transakcje BLIKIEM, płacąc za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być transakcje z poprzedniego warunku)
 • otrzymaj w każdym z 3 dowolnych miesięcy trwania promocji łączny wpływ na min. 1 000 zł na konto otwarte w ramach promocji
 • załóż min. 1 cel oszczędnościowy na Otwartym Koncie Oszczędnościowym, otwartym w ramach promocji i należy odłożyć na nim min. 300 zł

 • Jeśli spełnisz warunki promocji, bank wypłaci Ci nagrodę do 14 lipca 2023 r. Otrzymasz 120 zł jeśli spełnisz warunki tylko pierwszej premii, jeśli spełnisz warunki pierwszej i drugiej premii otrzymasz łącznie 250 zł.

  8% na Koncie Oszczędnościowym

  Wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym Bank ING oferuje swoim klientom 8% na rachunku oszczędnościowym do kwoty 400 000 zł przez 3 miesiące, jest to obecnie jedna z najlepszych ofert Kont Oszczędnościowych na rynku. Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania musisz być nowym klientem. Środki powyżej 400 000 zł objęte będą standardowym oprocentowaniem na poziomie 1,5%.

  Czas trwania promocji

  Oferta promocyjna konta osobistego Direct lub Komfort wraz z 250 zł premią gotówkową trwa do 30 marca 2023. Promocyjne 8% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w Banku ING trwa do 13 lutego 2023.

  Wymagająca premia

  Warunki pierwszej części premii, gdzie można zdobyć 120 zł są stosunkowo łatwe do spełnienia. Oczywiście jeśli posiadamy pieniądze, gdyż trzeba wydać 1000 zł korzystając z metody płatności bezgotówkowej. Trudniejsze są natomiast warunki drugiej premii o wartości 130 zł, gdzie trzeba już zapewnić w każdym z trzech miesięcy wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł. Porównując oferowaną przez Bank ING premię na tle innych banków i ich promocje bankowe, to Bank ING wypada całkiem słabo patrząc na trudność w zdobyciu premii jak i wysokość zaledwie 250 zł. Konkurencyjne banki oferują wyższe premie przy łatwiejszych warunkach do spełnienia.

  Konto Direct w Banku ING

  Konto Direct plasuje się obecnie w czołówce naszego rankingu kont osobistych wyróżnia się bezpłatnym kontem i bardzo łatwymi warunkami do spełnienia, aby korzystanie z karty rówież było w pełni darmowe. Bank ING wyróżnia się bardzo intuicyjnym interfejsem bankowości mobilnej jak i internetowej. Dzięki aplikacji Moje ING, która jest rozbudowana w liczne funkcje, klienci mogą mieć pełną kontrolę nad swoim kontem bankowym 24/7. Klienci mogą także wykonywać przelewy w tym na telefon, co umożliwia szybki i łatwy przepływ środków. Płatności BLIK są również dostępne za pośrednictwem aplikacji, co pozwala na szybkie i wygodne dokonywanie transakcji. Aplikacja umożliwia również korzystanie z dodatkowych produktów i usług, takich jak kantor ING, co pozwala na łatwe i wygodne zarządzanie swoim kontem bankowym.

  Oferta Konta Direct

  Dokładna analiza oferty Konta Przekorzystnego w naszym rankingu kont osobistych:

  Konto

  0 zł

  Karta

  0 zł / 7 zł

  Aby nie płacić za kartę, wystarczy w danym miesiącu spełnić warunek:
  – Wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł

  – Jeśli masz mniej niż 26 lat, należy wykonać transakcje kartą na łączną kwotę min. 200 zł
  SZCZEGÓŁY OFERTY
  Sprawdź inne promocje bankowe
  Bank ING