RankingBankowy.pl Promocje Bankowe Santander Bank 400 zł premii + 300 zł cashback – łącznie 700 zł z Kontem Jakie Chcę w Santander Bank
Promocja nieaktualna

Sprawdź aktualną promocję: Nawet 700 zł w promocji Konta Jakie Chcę od Santander Bank Polska

400 zł premii + 300 zł cashback – łącznie 700 zł z Kontem Jakie Chcę w Santander Bank

Santander Bank

Wystartowała nowa promocja Konta Jakie Chcę w Santander Banku, tym razem łącznie można zgarnąć do 700 zł! W tym podstawowa nagroda o wysokości 400 zł premii gotówkowej oraz dodatkowa promocja o wysokości 300 zł w formie cashbacku.

Promocja „Jeszcze więcej z kontem” trwa do 28 lutego 2023 r. Uczestnik spełniający wszystkie warunki promocji może otrzymać łącznie nagrody w wysokości 400 zł, wypłacaną w trzech etapach, po zakończeniu poszczególnej tury.

Opłacaj rachunki i zyskaj do 300 zł rocznie. Opłacaj swoje rachunki korzystając z Konta Jakie Chcę, a otrzymasz od banku zwrot w postaci 1% wartości zapłaconych rachunków.

Dla kogo promocja?

Promocja jest tylko dla nowych klientów, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Banku w okresie od 1 lutego 2022 r. do 31 stycznia 2023 r., dodatkowo z promocji są również wykluczone osoby, które od 1 kwietnia 2019 r. posiadały konto osobiste założone w dowolnej promocji.

400 zł premii gotówkowej oraz 300 zł cashback

Aby odebrać premię należy spełnić warunki:

100 zł

Do 28 lutego 2023 r. Złóż wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online i zaakceptuj wymagane zgody marketingowe.

Następnie w marcu spełnij następujące warunki:

 • wykonaj min. 5 płatności kartą
 • zaloguj się min. raz do aplikacji mobilnej banku
 • Jeśli spełnisz warunki to 100 zł otrzymasz w kwietniu 2023 r.

  200 zł

  200 zł otrzymasz, jeśli w każdym z tych miesięcy: kwiecień, maj i czerwiec spełnisz następujące warunki:

 • zapewnij łacznie wpływ min. 1000 zł na konto
 • wykonaj min. 5 płatności kartą
 • zaloguj się min. raz do aplikacji mobilnej banku
 • Jeśli spełnisz warunki to 200 zł otrzymasz w lipcu 2023 r.

  100 zł

  100 zł w postaci eVoucher Sodexo otrzymasz, jeśli w lipcu i sierpniu spełnisz następujący warunek:

 • wykonaj min. 5 przelewów w aplikacji mobilnej banku
 • Jeśli spełnisz warunki to eVoucher Sodexo o wartości 100 zł otrzymasz we wrześniu 2023 r.

  300 zł

  Opłacaj rachunki i zyskaj do 300 zł rocznie

  Bank zwróci na Twoje konto 1% wartości zapłaconych rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizję. W ten sposób możesz obniżyć swoje rachunki nawet o 25 zł miesięcznie, czyli o 300 zł rocznie. Rachunki możesz opłacać przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty.

  Jeśli chcesz otrzymywać zwroty za rachunki przekaż banku ostatnią fakturę od dostawcy. Możesz to zrobić wygodnie w bankowości internetowej, pod numerem 19999 lub w najbliższym oddziale. Faktura musi być wystawiona na Twoje nazwisko lub współposiadacza Twojego konta w przypadku rachunku wspólnego.

  Dodatkowe ważne informacje

  Należy pamiętać o zaakceptowaniu wszystkich wymaganych zgód marketingowych podczas zakładania konta w banku w innym przypadku nie będzie możliwości skorzystania z premii.

  Wykonując warunki do zdobycia premii, należy pamiętać o tym, że liczą się tylko transakcje kartą, transakcje wykonane blikiem nie będą się liczyć. Tak samo wpłaty i wypłaty gotówki z bankomatu nie są uznawane za transakcje kartą.

  Warunek dotyczący wpływu – wpływ nie musi być jednorazowy, może zostać podzielony na kilka części, również typ wpływu nie został sprecyzowany, więc może być to wpłata w bankomacie, lub przelew z innego konta bankowego.

  Aktwyne korzystanie z konta w zamian za premię

  Nie jest to najłatwiejsza premia, jeśli chodzi o warunki, jakie należy spełnić. Na uwagę zasługuje fakt, że warunki pierwszej stu złotowej premii są łatwe, ponieważ nie jest wielkim wyczynem założenie konta, wykonanie kilku płatności kartą i zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

  Natomiast, aby odebrać drugą premię w wysokości 200 zł, trzeba się postarać. Mowa tu o wpłacie 1000 zł w każdym z trzech miesięcy, co może być dla kogoś pewnym ograniczeniem, szczególnie jeśli chodzi o to, że premii tej nie otrzymamy szybko. Będzie ona nagrodą dopiero po spełnieniu warunku aktywności w trzech miesiącach.

  Trzecia premia o wartości 100 zł w formie evouchera Sodexo jest równie łatwa do zdobycia jak pierwsza premia. Minusem jest to, że nie jest to zwykła premia gotówkowa, ale voucher, który można wykorzystać przy zakupach.

  Dodatkowa nagroda, w formie cashbacku do 300 zł za rachunki jest jak najbardziej miłym dodatkiem jeśli będziemy aktywnie korzystać z nowo założonego konta osobistego.

  Czas trwania promocji

  Okres przystąpienia do promocji „Jeszcze więcej z kontem” trwa od 1 lutego 2023 r. do 28 lutego 2023 r.

  Konto Jakie Chcę

  Niestety, prowadzenie Konta Jakie Chcę nie jest bezwarunkowo bezpłatne. To samo dotyczy karty płatniczej, która jest dołączona do konta. Jednak nie ma się czego martwić – można uniknąć opłat za konto i kartę, wykonując kilka prostych czynności. Wymagane są: zapewnienie wpływów na konto w wysokości co najmniej 500 zł miesięcznie oraz dokonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub za pomocą Blika. Opłat można również uniknąć, jeśli masz mniej niż 26 lat.

  Oferta Konta Jakie Chcę

  Dokładna analiza oferty Konta Jakże Osobistego w naszym rankingu kont osobistych:

  Konto

  0 zł / 6 zł

  Aby nie płacić za konto, wystarczy w danym miesiącu spełnić warunek:
  – Zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 500 zł oraz wykonaj min. 1 transakcje kartą lub Blikiem

  Opłaty można uniknąć również jeśli masz mniej niż 26 lat
  Karta

  0 zł / 8 zł

  Aby nie płacić za kartę, wystarczy w danym miesiącu spełnić warunek:
  – Zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 500 zł oraz wykonaj min. 1 transakcje kartą lub Blikiem

  Opłaty można uniknąć również jeśli masz mniej niż 26 lat
  SZCZEGÓŁY OFERTY
  Sprawdź inne promocje bankowe
  Santander Bank