RankingBankowy.pl Promocje Bankowe VeloBank 600 zł premii za VeloKonto w VeloBanku

600 zł premii za VeloKonto w VeloBanku

VeloBank

VeloBank wchodząc na rynek bankowy przejmując Getin Noble Bank S.A. przedstawił swoją ofertę konta osobistego – VeloKonta z dotychczas największą 600 zł premią, polegającą na tzw. moneyback – zwrocie pieniędzy za dokonane transakcje korzystając z karty lub Blika. Dodatkowo wraz z VeloKontem otrzymasz wysoko oprocentowane Konto Oszczędnościowe oraz VeloSkarbonkę.

Otwierając VeloKonto w VeloBanku, możesz zyskać 10% zwrotu za transakcje bezgotówkowe przez 6 kolejnych miesięcy (maksymalnie do 100 zł miesięcznie, co daje łącznie nawet 600 zł). Uwzględniane są transakcje kartą oraz Blikiem w internecie jak i w sklepach stacjonarnych.

Promocja „Witaj w VeloBanku, edycja 1/2022″ trwa od 19 listopada 2022 r. do 31 marca 2023 r.

Dla kogo promocja?

Promocja skierowana jest do osób, które nie posiadały konta osobistego w VeloBanku przed 31 października 2022 r. Osoby, które posiadały konto osobiste w Getin Banku w momencie przejęcia przez VeloBank nie skorzystają z tej promocji, gdyż Konto Proste Zasady zostało automatycznie zastąpione przez VeloKonto, a promocja obowiązuje tylko nowych klientów.

600 zł premii w formie moneyback

Aby odebrać premię należy spełnić warunki:

600 zł

Do 31 marca 2023 r. Złóż wniosek o VeloKonto wraz z VeloSkarbonką oraz wyraź wszystkie wymagane zgody marketingowe.

Korzystaj z karty lub Blika podczas zakupów stacjonarnych i internetowych, bank zwróci Ci 10% wartości wszystkich twoich transakcji bezgotówkowych.

Premia zostanie wypłacona przez bank na VeloSkarbonkę w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania wykonanych transakcji bezgotówkowych. Maksymalnie możesz zyskać 100 zł w ciągu jednego cyklu rozliczeniowego (30 dni). Możesz otrzymać łącznie 600 zł w ciągu 6 cykli rozliczeniowych.

Dodatkowe ważne informacje

Aby przystąpić do promocji, musisz założyć VeloKonto i VeloSkarbonkę oraz musisz mieć aktywne zgody marketingowe. Do transakcji bezgotówkowych kartą liczone są transakcje wykonane również za pośrednictwem portfeli mobilnych takich jak Apple Pay czy Google Pay. Jeden cykl rozliczeniowy trwa 30 dni, a okres trwania promocji trwa 180 dni liczonych od momentu otwarcia VeloKonta. W każdym cyklu rozliczeniowym możesz dostać maksymalnie 100 zł, łącznie w 6 cyklach rozliczeniowych trwających razem 180 dni możesz zyskać 600 zł.

VeloSkarbonka

Wraz z VeloKontem otrzymujemy konto oszczędnościowe VeloSkarbonke, dzięki której możemy skorzystać z oprocentowania 8% w skali roku do 3 tys. zł. VeloSkarbonka jest prostym rachunkiem do automatycznego oszczędzania, poprzez odkładanie zaokrąglonych końcówek przy dokonywaniu płatności. Dodatkowo możemy otworzyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe, które oferuje równie wysokie oprocentowanie do kwoty 400 tyś. zł.

Łatwe 600 zł

VeloBank nie oferuje takiej premii jak inne banki – czyli nagrody w postaci pieniędzy przelanych na konto w zamian za spełnienie określonych warunków, takich jak założenie konta, wykonanie kilku transakcji kartą lub zapewnienie wpływów pieniężnych na konto. Mimo to, VeloBank posiada bardzo prosty typ nagrody – moneyback. Jeśli posiadamy pieniądze i na co dzień korzystamy z karty, płacąc za zakupy w sklepach lub kupując w Internecie, możemy otrzymać zwrot 10% wydanych pieniędzy. Dzięki temu jest to bardzo dobra opcja dla osób, które lubią oszczędzać pieniądze. Bank zwróci nam łącznie do 600 zł po prostu korzystając na co dzień z karty.

Czas trwania promocji

Promocja „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022” trwa do 31 marca 2023 r.

VeloKonto

Prowadzenie VeloKonta jest bezwarunkowo darmowe. Jeśli masz mniej niż 26 lat, nie płacisz za kartę do konta, ani wypłaty ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce i bankomatów w UE. Jeśli zrobisz 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKIEM, nie płacisz też za wypłaty w Polsce z bankomatów innych niż Planet Cash, które inaczej kosztują 5 zł. Jeśli masz 26 lat lub więcej, nie płacisz za wypłaty ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce i bankomatów w UE. Jeśli zrobisz 5 transakcji bezgotówkowych – kartą do konta lub BLIKIEM, nie płacisz za obsługę karty do konta, ani za wypłaty w Polsce z bankomatów innych niż Planet Cash. Jeśli nie zrobisz 5 transakcji bezgotówkowych, za obsługę karty zapłacisz 7 zł miesięcznie, a za każdą wypłatę kartą w Polsce z bankomatu innego niż Planet Cash – 5 zł.

Oferta VeloKonto

Dokładna analiza oferty VeloKonta w naszym rankingu kont osobistych:

Konto

0 zł

Karta

0 zł / 7 zł

Aby nie płacić za kartę, wystarczy w danym miesiącu spełnić warunek:
– Należy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem

Opłaty można uniknąć również jeśli masz mniej niż 26 lat
SZCZEGÓŁY OFERTY
Sprawdź inne promocje bankowe
VeloBank