RankingBankowy.pl Promocje Bankowe BNP Paribas 400 zł premii w promocji konta Dobry start w BNP Paribas

400 zł premii w promocji konta Dobry start w BNP Paribas

BNP Paribas

BNP Paribas zaskakuje nową promocją konta osobistego „Konto otwarte na Ciebie”, gdzie możemy zyskać bardzo łatwe 400 zł premii gotówkowej! Szczególnie, że warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia jak na tak wysoką premię. Wystarczy założyć konto korzystając z promocyjnej oferty i po spełnieniu prostych warunków aktywności otrzymamy 3 premie o łącznej wartości 400 zł.

Na premię 400 zł składają się 3 części: 70 zł , 165 zł, 165 zł. Każdą premię otrzymamy po wykonaniu łatwych warunków aktywności na nowo założonym koncie bankowym.

Promocja „Dobry start” organizowana jest dla nowych klientów BNP Paribas Bank Polska S.A. przez Hagen Sp. z o.o. – trwa do osiągnięcia 9000 Rejestracji w Promocji, lecz nie dłużej niż do 13.03.2023 r.

Dla kogo promocja?

Jak to standardowo bywa, promocja tylko dla nowych klientów, którzy nie posiadali konta osobistego w BNP Paribas od 12 miesięcy. Jeśli jesteś nowym klientem, bądź nie posiadasz konta w Banku BNP Paribas od 12 miesięcy to możesz skorzystać z okazji i założyć Konto otwarte na Ciebie w promocji Dobry Start wraz z bonusem w postaci 400 zł premii gotówkowej.

400 zł premii gotówkowej

Aby odebrać premię należy spełnić warunki:

70 zł

Do 13 marca 2023 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji, zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź wszystkie zgody marketingowe.

 • Po uzupełnieniu formularza, otrzymasz link gdzie złożysz wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i bankowością internetową.
 • Do 13 marca 2023 r. zawrzyj umowę o konto wraz z kartą i bankowością internetową oraz aktywuj kartę.

 • Do 22 dnia miesiąca następującego po tym miesiącu, w którym została aktywowana karta, otrzymasz wiadomość o zdobyciu nagrody 70 zł za otwarcie konta. Do 26 dnia miesiąca należy potwierdzić swoje dane logując się na stronę podaną w otrzymanej wiadomości.

  165 zł

  Otrzymasz 165 zł jeśli w pierwszym miesiącu po miesiącu otwarcia konta i aktywacji karty:

 • wykonasz min. 3 transakcje BLIK
 • wykonasz przelewy na łączną kwotę min. 300 zł
 • zapewnisz wpływy min. 700 zł na konto

 • 165 zł otrzymasz do 22 dnia drugiego miesiąca po dacie aktywacji karty.

  165 zł

  Otrzymasz kolejne 165 zł jeśli w drugim miesiącu po miesiącu otwarcia konta i aktywacji karty:

 • wykonasz min. 3 transakcje BLIK
 • wykonasz przelewy na łączną kwotę min. 300 zł
 • zapewnisz wpływy min. 700 zł na konto

 • 165 zł otrzymasz do końca kolejnego miesiąca.

  Czas trwania promocji

  Promocja „Dobry start” banku BNP Paribas dla Konta Otwartego na Ciebie trwa do 13 marca 2023 r. lub do osiągnięcia limitu puli 9000 wniosków.

  Łatwa premia

  Premia oferowana przez bank BNP Paribas w ramach promocji Dobry Start jest jedną z najlepszych premii jeśli chodzi o łatwe warunki do spełnienia jak i wysokość bonusu – 400 zł. Tak jak w promocji Banku Pekao tak i w tej promocji oferowanej przez BNP Paribas dostajemy gwarantowaną premię w postaci 70 zł za samo otworzenie konta w banku. Natomiast kolejne części promocji w postaci premii o łącznej wartości 330 zł polegają na prostym warunku aktywności na koncie bankowym – wykonanie kilku transakcji, przelewów czy też niewielkich wpłat na konto. Niezwykle proste warunki i wysoka kwota pieniężna premii sprawiają, że promocja „Dobry Start” jest atrakcyjną ofertą jeśli chcesz założyć konto w banku i dodatkowo w łatwy sposób zarobić na tym kilkaset złotych.

  Konto Otwarte na Ciebie

  Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas jest całkowicie darmowe. Wnioskując o konto mamy do wyboru kilka opcji jeśli chodzi o kartę płatniczą, każda karta różni się jeśli chodzi o możliwości czy też koszty. Karta Otwarta na Dzisiaj jest prawdopodobnie najlepsza jeśli chodzi o uniwersalność, miesięczna opłata to 5 zł, lecz wykonując bardzo proste warunki aktywności karta będzie kompletnie za darmo. Takim warunkiem jest wykonanie min. 3 transakcji kartą (lub Apple Pay, Google Pay) co jest niesamowicie łatwe do spełnienia, opłaty można też uniknąć gdy masz mniej niż 26 lat.

  Oferta Konta Otwartego na Ciebie

  Dokładna analiza oferty Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj w naszym rankingu kont osobistych:

  Konto

  0 zł

  Karta

  0 zł / 5 zł

  Aby nie płacić za kartę, wystarczy w danym miesiącu spełnić warunek:
  – Należy wykonać min. 3 transakcje kartą

  Opłaty można uniknąć również jeśli masz mniej niż 26 lat
  SZCZEGÓŁY OFERTY
  Sprawdź inne promocje bankowe
  BNP Paribas